2012-12-07

Gruodžio 7 d. priešmokyklinės grupės  „ Aviliukai “ ugdytiniai ir auklėtojos pakvietė tėvelius ir senelius į jau tradicine tapusią  Advento vakaronę.

Adventas – laukimo, susikaupimo ir vilties metas. Tai pats tinkamiausias laikas pasibūti visiems  kartu, apmąstyti , ar mums visada užtenka  noro daryti gerus darbus, ištarti gerus žodžius, užjausti, suprasti šalia esantį, pasidalinti gerumu su kitais.
Vakaronės metu auklėtoja Asta Juodienė pasakojo, ką žmonės veikdavo advento vakarais, kokius darbus dirbdavo, kokius žaidimus žaisdavo ir dainas dainuodavo, aiškinamasi adventinio vainiko reikšmė. Labiausiai vaikus prajuokino bei sudomino Ugnės senelio – Juozo Meškuočio - savo vaikystės atsiminimų apie adventą pasakojimas.
Pasiklausius vaikų pajuokavimų, dainelių bei pažaidus žaidimų visiems vakaronės dalyviams teko apsilankyti „dirbtuvėse“, kur jų laukė auklėtojos Lenos Gaurilčikienės iš sūrios tešlos „pagaminti“ žaisliukai, kuriuos reikėjo patiems nusidažyti.
Pasilinksminus ir pasidarbavus visi susėdo prie stalo ir vaišinosi adventiniais valgiais, kuriuos paruošė vaikučių mamytės.
Taip bevakarojant laikas nejučia prabėgo. Linkėdami gražių artėjančių švenčių mažieji šventės dalyviai padovanojo tėveliams  savo pačių padarytas širdeles.
Vakaronės metu patirti šilti įspūdžiai ir dovanotas nuoširdumas te šildo visus per visus ateinančius metus.